O NAS

Jesteśmy firmą , która od kilkunastu lat odnosi sukcesy w branży opiekuńczej

Działamy w pełni legalnie :

 

FORMY ZATRUDNIENIA:

– na umowę zlecenie – zapewniamy pełen pakiet ubezpieczeń w niemieckiej kasie chorych

– w oparciu o własną działalność gospodarczą

– umowa na warunkach niemieckich

 

GWARANTUJEMY DOSTOSOWANIE ZLECENIA DO OCZEKIWAŃ OPIEKUNKI

– Nasi konsultanci służą pomocą 24h na dobę i 7 dni w tygodniu

– Telefon alarmowy umożliwia stały kontakt z naszymi opiekunkami

– Jesteśmy na bieżąco w każdej sytuacji, zapewniamy szybką i fachową pomoc w nagłych wypadkach

– Nasze kilkunastoletnie doświadczenie i dobra współpraca z kadrą opiekuńczą jest naszym największym atutem.

– Opinie o naszej firmie zarówno pozytywne jak i krytyczne są dla nas cennym źródłem w dążeniu do podnoszenie jakości naszej pracy.

– Dziękujemy za umieszczenie opinii o naszej firmie na Facebook

nasze opiekunki

Julia Ziółkowska
Opiekunka

Współpracuję z firmą od 2020 roku. Praca dla firmy Med-Pol daje zadowolenie na wielu poziomach. Przede wszystkim zarobki sa bardzo satysfakcjonujące. Inną, bardzo przyjemną rzeczą, jest współpraca z ludźmi, podopiecznymi, która wymaga nie tylko empatii, ale także pozwala na tworzenie więzi emocjonalnej. Idealna sytuacja dla osób, które lubia pomagać. Dla fascynatów podróży, praca opiekunki za granicą może byc fantastyczną przygodą. Można zwiedzić wiele nowych miejsc, poznać miłych ludzi. Polecam Med-Pol ludziom ceniącym komfort i dobre relacje międzyludzkie.

Karolina
Opiekunka

Współpracuję z firmą Med-pol od pięciu lat, jestem studentką i zawsze z przyjemnością wyjeżdżam w okresie wakacyjnym do opieki. Bardzo sobie cenię współpracę tą firmą ponieważ cenię sobie profesjonalizm i zaangażowanie koordynatorek. Jeżeli jest jakiś problem czy pytania zawsze skore do pomocy i wyjaśnienia wszystkich nurtujacych spraw. Polecam serdecznie wszystkim współpracę.

Danuta Karczewska
Opiekunka

Witam. W firmie MED-Pol pracuję od 2019 roku z małą przerwą.Praca koordynatorek, które zajmują się opieką  pań opiekunek jest fachowa i precyzyjna na zasadzie mądrego dialogu.  Problemy wynikłe w czasie pracy są rozwiązywane natychmiast, Panie nie zostawią opiekunki  bez pomocy.Kadra jest złożona z wysoce inteligentnych i odpowiedzialnych osób na  odpowiednich stanowiskach pracy. POLECAM

Maria
Opiekunka

Z Firmą Med - Pol współpracuję od 6 lat, jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Personel firmy zawsze jest miły, otwarty na moje prośby i sugestie dotyczące zleceń. Panie starają się dopasować zlecenia do moich możliwości i terminu ich wykonania . Terminowo i uczciwie otrzymuję wynagrodzenie za wykonaną pracę.

© Copyright 2023 Med-Pol
Messenger icon
Rozmawiaj w aplikacji Messenger